روابط عمومی و امور بین‌الملل

مدیر:‌ فیروزه جابانی

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

وظائف روبط عمومی پهنه نیزار

ایجاد و برقراری ارتباط با عوامل برون سازمانی، ارگان‌های دولتی و غیر دولتی، داخلی و خارجی برای پیشبرد اهداف مجوعه.

شناخت مسایل و مشکلات برون سازمانی گروه و ارائه راهکارهایی جهت رفع آن.

کمک به ارائه تصویر مناسب مجموعه با حضور در نمایشگاه های گروهی ، به کار گیری ابزارهای تبلیغاتی مناسب نظیر: چاپ و نشر و وب سایت.

اطلاع رسانی سازنده ، جهت پیشبرد اهداف متعالی مجموعه از طریقه رسانه های ارتباط جمعی.

حضور در کارگروه ها و عضوت انجمن های مناسب و فراخور کارگروه.

پیگیری و هماهنگی کننده بازدیدها و جلسات مدعوین و میهمانان کارگروه.

ارائه تعامل در بین اعضای عضو کارگروه برای سینرجی و هم فکری بیشتر.

کمک به ایجاد وحفظ مرکز اطلاعات اولیه یکسان بین اعضای کارگروه.

آشنایی و کسب اطلاعات از قوانین ، تبصره ها و مراتب سازمان های برون مجوعه جهت رفع مشکلات احتمالی.

ایجاد هم اندیشی با کلیه سازمان ها و شرکت های برون و درون مجموعه برای یکپارچگی اقتصادی میهن.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 اطلاعات تماس:

 تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه دهم، پلاک 24 جدید، واحدهای 5 و 6 و 7

 تلفن تلفن: 82175138-021 - 33679533-025

 فکس فکس: 88502021 و 88505549-021

 ایمیل ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید - این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پیشینه

 

 بهترین تعریف از فولاد در آیه 25 سوره حدید نازل شده است: آهن ابزار اقامه قسط

"لقَدْ أَرْسَلْنَا رُسُلَنَا بِالْبَيِّنَاتِ وَأَنزَلْنَا مَعَهُمُ الْكِتَابَ وَالْمِيزَانَ لِيَقُومَ النَّاسُ بِالْقِسْطِ وَأَنزَلْنَا الْحَدِيدَ فِيهِ بَأْسٌ شَدِيدٌ وَمَنَافِعُ لِلنَّاسِ."

آهن ابزار اقامه قسط است و صنعت فولاد دربرگیرنده فرآیند تمامی صنایع و از این رو صنعتی مادر و زاینده است. زیرساخت‌های کشور، با تکیه بر صنایع مادر توسعه می‌یابند و تکنولوژی، هنر بکارگیری علم در صنایع مادر تجلی می‌یابند.

پهنه صنعتی نیزار استان قم در 65 کیلومتری جاده قم به دلیجان، با عنایت به وجود زیرساخت‌های مستعد تولید و سرمایه‌گذاری، نظیر شبکه‌های انتقال آب، برق، گاز، راه‌آهن و جاده‌های سراسری، فیبر نوری، معادن کوچک و بزرگ سنگ آهن به نظر بزرگان صنعت فولاد منطقه‌ای مستعد برای استقرار و بهره‌برداری از صنایع بالادستی فولاد و به تَبَع آن صنایع پایین‌دستی فولاد می‌باشد. لذا مدیران پهنه نیزار با نگاه به استعدادهای منطقه، صنعت فولاد را از نقطه آغازین استخراج سنگ آهن تا محصول نهایی که تولید ورق و محصولات فولادی می‌باشد به‌صورت پازل در واحدهای حقوقی مستقل و پیوسته مجموعه تعریف نموده‌اند. اقتصاد حاکم بر این واحدها با تأسیس شرکت سرمایه‌گذاری عام "معیار صنعت پارس" بگونه‌ای تعریف شده‌اند که علاوه بر مشارکت عام مردم در اجرا و بهره‌برداری از طرح‌های فولادی، کمترین هزینه برایسود بانکی در پروژه‌ها نیاز باشد.

ایجاد صحیح زنجیره تأمین و البته زنجیره ارزش در منطقه بدون ایجاد واحدهای جنبی امکان‌پذیر نیست لذا درجهت ایجاد ارزش بین واحدها، شرکت‌های جنبی با توجه به نیازهای منطقه تأسیس و راه‌اندازی شده‌اند.