شرکت مهندسی فن‌گستر‌پارس

شرکت مهندسی فن گستر پارس

مدیرعامل:‌ محمد حسن عرفانیان آسیایی

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شركت مهندسي فن‌گسترپارس به طور رسمي در تاريخ 28 اردیبهشت ماه در سال 1382 در اداره‌ي ثبت شركت‌ها و مؤسسات غير‌تجاري تهران تحت شماره ثبت 202828 به ‌عنوان يك پیمانکار اجرای پروژه‌های صنعتی به روش طرح و ساخت (EPC Contractor) عمدتاً برای انجام فعالیت‌های مدیریتی، مهندسی و اجرایی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، فولاد، سیمان، حمل و نقل، صنایع دریایی و سایر صنایع ثبت و کار خود را آغاز نمود.

شرکت مهندسی فن گستر پارس

از آن جا که صنایع بزرگ و صاحب تکنولوژی و زیربنایی با بودجه‌های عمومی (دولتی) ساخته شده است و تجربه صنایع صاحب تکنولوژی در دولت باقی مانده است. با توجه به عملیاتی شدن اصل 44 و لزوم ایجاد صنایع بزرگ و صاحب تکنولوژی به دست بخش خصوصی خلاء بسته‌بندی طرح، مدیریت بر تأمین منابع مالی و تجهیزات، ساخت و راه‌اندازی و مدیریت بر آن از محدودیت‌های اجرای اصل 44 قلمداد می‌گردد.

شرکت مهندسی فن‌گستر‌پارس به عنوان یک مجموعه مدیریتی و مهندسی به صورت یک مخزن فکری، مطالعات مربوط به انتقال فن‌آوری‌ها و توسعه مطلوب صنایع را دنبال می‌کند. در پیوند با پروژه‌های صنعتی و معدنی، این شرکت به صورت EPCMF فعالیت و در قالب پروژه‌های EPC با بهره‌گیری از شرکت‌های مهندسان مشاور و پیمانکاری به صورت کنسرسیوم با انجام فرایندهای مهندسی، تأمین تجهیزات، بازرسی فنی، عملیات ساختمان و نصب و آموزش و راه‌اندازی به ایجاد ارزش برای مشتریان خود کمک می‌کند.

شرکت مهندسی فن‌گستر‌پارس در تاریخ 21 بهمن ماه 1385 موفق به کسب گواهینامه صلاحیت اجرایی پروژه‌های صنعتی به روش طرح و ساخت از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور پایه 2 رشته صنایع فلزی و کانی‌های غیر فلزی گردید و در تاريخ 18 ارديبهشت ماه 1390 به عضويت كانون مشاوران اعتباري و سرمايه گذاري بانكي در آمد.

همچنین شرکت مهندسی فن‌گسترپارس در تاریخ 26 دی ماه 1391 موفق به کسب رتبه C در حوزه فعالیت‌های صنعتی و معدنی، در رتبه‌بندی شرکت‌های مهندسی، تدارک و ساخت سازمان مدیریت صنعتی گردید.

استراتژی‌های کلان:

» تمركز بر مدیریت پروژه‌های موثر و كار‌آمد و توسعه قابلیت‌های پشتیبان آن
» توسعه منابع انسانی
» چابك‌سازی سازمانی
» تشکیل Strategic Business Unit در بازارهای مختلف (بصورت مجازی)
» استفاده موثر از ظرفیت‌های پشتیبان موجود در شركت مهندسی فن‌گستر پارس
» توسعه تفكر اقتصادی در تمام سطوح شركت مهندسی فن گستر پارس‌
» توسعه نظام كیفی "شركت مهندسی فن‌گستر پارس" بر اساس مدل‌های روز‌آمد

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اطلاعات تماس:

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه دهم، پلاک 24 جدید، واحدهای 5 و 6 و 7

تلفن تلفن: 82175000-021

فکس فکس: 88502021 و 88505549-021

ایمیل ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید - این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت وب‌سایت: www.fgpars.com